Показання до дентальної імплантації - відсутність абсолютно будь-якої кількості зубів. Зубну імплантацію можна проводити при наявності таких проблем організму, як гепатит, цукровий діабет, пародонтит, пародонтоз та остеомієліт. І навіть куріння не є протипоказанням. На етапі підготовки до лікування лікар збирає анамнез про здоров'я, оглядає стан порожнини рота, проводить особисту бесіду і враховує побажання самого пацієнта. Після цього підбирається метод імплантації - виключно з урахуванням клінічної картини.
Дізнатися більше про імплантацію зубів у Львові ви можете, пройшовши за посиланням https://symmetrica.ua/implantatsiya/.
Імплатни відновлюють посмішку
Зубні імпланти природним чином відновлюють всю щелепних систему, оскільки заміщують не тільки верхівку (як при звичайному протезуванні), але і корінь зуба. Імпланти запускають в роботу кісткову тканину, стимулюючи харчування її клітин за рахунок переданього навантаження - в роботу вступає «закон Вольфа», який говорить, що кістка людини адаптується до навантажень, яким піддається. Тобто при відсутності тиску кістка скорочується і стає слабкішою, при збільшенні навантаження кісткова тканина перебудовується - стає більш щільною, кісткова маса збільшується в об'ємі. За фактом кістка зменшується при відсутності власних зубів, а при наявності зубних імплантів - відновлюється.
При виборі зубного імплантату певного бренду перш за все необхідно звертати увагу на кілька характеристик продукції:
- матеріал: найсучасніші імпланти створюються практично з чистого титану (його зміст близько 99%). Це метал, який повністю інтегрується в нашому організмі і не відторгається їм. У складі недорогих імплантів можуть бути присутніми домішки дешевих металів, що може викликати порушення процесу приживлення і скорочення терміну служби вироби,
- напилення: поверхня зубного імпланта обов'язково ретельно обробляється (пескоструем з подальшим травленням кислотою). Кожна компанія використовує свій спосіб, мета якого - отримати шорстку або пористу поверхню з мінімальною кількістю домішок,
- форма і модельний ряд: компанія, яка докладає зусиль щодо виготовлення якісних імплантів, не повинна випускати лише одну модель. Імплантологу, який вибирає певну компанію для роботи, необхідний вибір, адже стан кісткової тканини у кожного пацієнта різний.