Проблема для початківця тревел-блогера полягає в тому, що всі банальні місця вже давно об'їздили по сто разів, і дивитися або читати про нетуристичні місця Парижа чи Відня вже не цікаво. Це жене мандрівників в незвідані країни і дали, куди за три копійки вже не добратися.

Докладніше про життя тревел-блогера вам розповість мандрівник Сподін Ігор на своїй сторінці у Фесбуці.

Ви залежите від техніки

Щоб блог вийшов цікавим, одного тексту мало, потрібен візуал. Фото або відео вимагає хорошої техніки, як і обробка матеріалу. А якщо камера або ноутбук зламається в подорожі? Треба завжди в запасі мати кошти на нову техніку, інакше розвиток блогу встане.

Успіх статті не завжди залежить від того, як вона написана і скільки в ній знаків. Люди здебільшого не читають довгі тексти. Їм подавай інформацію максимально стисло, типу інформацію потрібно подавати у такому вигляді: «ТОП-5 визначних пам'яток Кейптауна, які потрібно відвідати» або «10 країн, де віза оформляється онлайн».

Доведеться прикрашати реальність

Як би ви не хотіли писати правду, все одно доведеться трохи прикрашати дійсність. Ви можете погано спати ночами, мучитися від незручності і безсоння, але навряд чи ви про це напишете. Ні, ви викладете пост зі своїм свіжим і щасливим обличчям в кафе (зроблене минулого тижня), де будете з запалом описувати місцеву кухню.

Втрата зв'язку з близькими

Коли ви постійно в поїздці, важко підтримувати зв'язок з близькими людьми. Розставання на місяць виглядає не так нищівно, але якщо вас немає по півроку, навіть найміцніший зв'язок потихеньку стирається. Те ж стосується і відносин. Добре, якщо ви відправилися пізнавати світ разом, тому що на одній хвилі. А якщо ні? Вирушаючи в довгі подорожі завжди доведеться чимось жертвувати. Будь-яка поїздка - перевірка відносин на міцність.