Сьогодні компаніям не потрібно встановлювати громіздкі сервери та витрачати на це багато грошей. Хмарні технології перевели все у віртуальний простір. Ви можете користуватися такими сервісами, як BAS Бухгалтерія онлайн, які дозволяють вести хмарну бухгалтерію. А можна взагалі використовувати спеціальні портали, які дають можливість перенести всі види діяльності компанії на хмару.

Сервера стоять у провайдерів, які відповідають за працездатність та безпеку. А компанії підключаються та використовують готові ресурси. Якщо раптом потрібно додати потужностей, то не потрібно купувати ще один сервер. Достатньо лише змінити тариф.

Чим корисна хмарна інфраструктура

Хмарна інфраструктура вирішує безліч завдань для підприємства. У розпорядженні компанії надається дисковий простір, операційна система та віртуальна пам'ять. Ці потужності використовують для наступних цілей:

  • Створити резервне джерело. Віртуальна копія допоможе зберегти дані та скористатися ними у разі відключення електрики в будівлі. Потрібен лише ноутбук із доступом до інтернету.

  • Встановлення корпоративного програмного забезпечення. Публічна хмара підходить для різних програм. У тому числі й для тих, хто відповідає за створення податкових звітів, таких як ФРЕДО Звіт.

  • Тимчасове збільшення власних потужностей. Якщо компанії потрібне збільшення ресурсів, але вона не знає, чи збережеться таке збільшення надалі, використання хмарних серверів буде ідеальним рішенням.

  • Тестування програм.

  • Обмін даними та зберігання файлів. Можна настроїти розмежування доступу до даних. Наприклад, менеджери мають доступ тільки до первинних документів та деяких звітів, що стосуються їхньої роботи. До документів бухгалтерії та керівництва, які обробляються у таких програмах, як BAS Бухгалтерія, вони не мають доступу.

Завдання, які можна вирішити за допомогою, не обмежуються цим списком. Компанія заощаджує гроші на обладнанні. Усі потужності розгорнуті на устаткуванні провайдера. Не потрібно містити додаткових спеціалістів для адміністрування серверів та баз даних. Все може зробити один штатний спеціаліст. А за безпеку та працездатність відповідають спеціалісти провайдера. Вони вчасно виявляють спроби проникнення та припиняють їх. Також спеціалісти удосконалюють систему безпеки, постійно впроваджуючи технологічні новинки.