Шукайте захоплюючу сімейну гру, яка буде однаково цікавою як дітям, так і дорослим? Подобається тематика магії, в якій панують таємничі талісмани, давні міфи та фантастичні істоти. Спробуйте зіграти в гру-ходилку «Магія». Вам доведеться боротися з темними силами та сильними демонами заради того, щоб розшукати талісман могутнього Мага. Надихнуті? Читайте огляд настільної гри прямо зараз.
Правила гри
Відразу розпочати гру не вийде. Розвернувши упаковку, ви відчуєте приємне ретро-почуття - вам доведеться знайти ножиці і вирізати героїв і жетончики з суцільного картону, що знаходиться в комплекті. Саме так ми робили у 90-х, коли отримували з нагоди свята черговий настільний ігровий набір.
Правила гри загалом нехитрі. Розташуйте талісмани захисту та влади по відповідним клітинам і приступайте до підкорення магічної місцевості. Кожен учасник кидає кубик та робить хід. Спочатку дія розгортається в особливому лабіринті, де перед вами стоїть завдання набрати якнайбільше талісманів, а далі ви переходите до заповітної мети – планомірно просуваєтеся до талісмана, який сховав Маг.
Особливості ігрового набору
Незвичайний інтерес до змагання пов'язаний із додатковими факторами, які покликані урізноманітнити ігровий процес. Наприклад, базові червоні талісмани, які ви збираєте на початку гри, допомагають боротися із духами. Якщо у вас їх недостатньо – ви потрапляєте на штрафний «Чорний квадрат», з якого вибратися нелегко.
Більш того, магічні ігри подібного плану передбачають особливі випадки, що підвищують азарт. Наприклад, тут це сильні демони, дракони та відьми, для боротьби з якими використовуються спеціальні талісмани, отримані на Т-полях. Примітно, що є VIP-статус, що дозволяє не звертати уваги на злі чари. Для цього достатньо зібрати 4 особливі талісмани.
У чому відмінність від альтернативи?
Класичним представником гри про магію є настільна ходилка «Аліса в країні чудес». Однак гравцям, які мали справу з «Магією», вона може швидко набриднути через набагато меншу кількість факторів, що залучають. Наприклад, альтернатива не має серйозних покарань у вигляді «Чорного квадрата» і спеціальних фішок різних категорій, що дають перевагу в просуванні.
Кому варто купити настільну гру «Магія»?
Гра «Магія» може скрасити вечір вихідного дня та об'єднати проведення дорослих та дітей. Діти від п'яти років здатні легко підхопити ігровий настрій і поборотися з батьками, братами, сестрами або однолітками за перемогу. Години часу буде цілком достатньо для того, щоб шість азартних учасників впоралися зі злими чарами та досягли заповітної мети.
Втім, невелика компанія також може дозволити собі купити гру і насолодитися захоплюючим проведенням часу. Адже мінімальна кількість учасників – лише дві особи віком від 5 років.
Джерело: https://planeta-igr.com/ua/