Є кілька важливих параметрів, які необхідно враховувати під час вибору відповідного пристрою. Технічну інформацію можна знайти в паспорті приладу, а уточнити її допоможуть менеджери магазину, де ви робите покупку. У складних ситуаціях можна звернутися до представників компанії-виробника. Конвектор вбудований в підлогу можна вибрати досить легко, якщо знати параметри обладнання та критерії вибору.

Потужність

Її потрібно вибирати, виходячи з простого принципу: 1 кВт на 10 квадратних метрів площі. Наприклад, якщо вам потрібний конвектор для кімнати, площа якої – приблизно 30 кв.м, потрібно купувати пристрій потужністю 3 кВт або трохи нижче (якщо, наприклад, стіни та вікна якісно утеплені). Більшість моделей, представлених у продажу, мають цей показник від 0,5 до 9,6 кВт. Отже, неважко знайти рішення, яке вам підійде.

Якщо ви купите занадто потужний внутрішньопідлоговий конвектор, тепло витрачатиметься даремно, а ви витратите чималі гроші, оплачуючи рахунки за теплопостачання, електрику або газ. Якщо нагрівання буде слабким, в кімнаті буде холодно навіть при постійному опалюванні.

Розміри

Внутрішньопідлоговий конвектор встановлюється в нішу, яка має бути дещо більшою, ніж корпус приладу. Тому заздалегідь переконайтеся, що ви матимете можливість розмістити в кімнаті пристрій, який привернув вашу увагу. В ідеалі по довжині прилад повинен відповідати дверному або віконному отвору, інакше не вдасться повністю відсікти холодне повітря, що йде від вікна, й запобігти запотіванню скла.

Комплектація

Різні виробники нерідко надають різну комплектацію. Іноземні компанії, особливо європейські, часто продають ґрати окремо. Тому ціна вказується лише за сам внутрішньопідлоговий конвектор, а ґрати до нього потрібно оплачувати додатково.
У будь-якому випадку перед покупкою уточніть комплектацію, щоб не з'ясувалося, що вам треба купити ще щось, і ви не вийшли за рамки запланованих витрат.

Захист від корозія

Це має велике значення, якщо для приміщення характерна підвищена вологість. Зазвичай короб виготовляється з металу, що має хороші антикорозійні властивості. Але якщо ви вважаєте, що потрібний максимально ефективний захист, найкращим вибором буде нержавіюча або оцинкована сталь.

Діаметр мідних трубок

У водяних пристроях діаметр мідних трубок здебільшого становить 16 мм. Але є компанії, які застосовують 12- і навіть 9-міліметрові трубки. Це спричиняє підвищений гідроопір, тому такі прилади підходять для експлуатації лише у багатоквартирних будинках, де є додатковий насос.