Вибрати пилосос не так просто, як здається на перший погляд. Грунтуючись на наших спостереженнях можна сказати, що ринку представлено безліч пилососів різних видів - класичні дротяні пилососи, вертикальні та бездротові пилососи, а також автоматичні роботи-пилососи. Розберемося, на що варто звертати увагу при покупці пилесосу на сайті інтернет-магазину https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/lvov/pylesosy.html.

Види пилососів

Перш ніж вирішити, який вибрати пилосос для прибирання квартири або будинку, визначтеся з типом пристрою. Наш аналіз цього продукту показав, що існує кілька варіантів побутової прибиральної техніки:

- Дротові пилососи зі шлангом. Універсальні пристрої дозволяють очищати великі площі, добре справляються з обробкою гладких та ворсових покриттів. Існують моделі для сухого збирання, а також пилососи з функцією миття підлог водою або парою.

- Вертикальні бездротові пилососи. Прилади з акумуляторами відрізняються компактними розмірами та підходять для швидкого прибирання невеликих приміщень. Завдяки відсутності проводів радіус руху необмежений, а забиратися можна навіть там, де немає можливості підключитися до розетки. На одному заряді бездротові моделі можуть працювати від 20 до 50 хвилин.

- Роботи-пилососи. Автономні пристрої, які допомагають підтримувати щоденну чистоту в будинку. Пристрої очищають приміщення від пилу, вовни домашніх вихованців, збирають невелике сміття. Роботи-пилососи здатні чистити простір під меблями, а деякі моделі можуть робити вологе прибирання.

Як вибрати пилосос для дому

При виборі пилососа слід звертати увагу на такі характеристики:

- Тип пилозбірника. Існують пилососи з мішками-пилозбірниками, аквафільтрами, фільтрами тонкого очищення, а також циклонним типом фільтрації.

- Потужність всмоктування. Чим вище потужність, тим краще пристрій справляється з пилом і тим якісніше прибирає приміщення.

- Система фільтрації. Сучасні пилососи оснащені багатоступінчастою системою фільтрації та вихідними HEPA-фільтрами.

- Кількість насадок. Вибір насадок залежить від потреб.

- Рівень шуму. Параметр особливо актуальний для сімей із маленькими дітьми. Оптимальними вважаються показники 65-70 дБ.

Перш ніж вирішити, який пилосос краще вибрати враховуйте площу житла, а також тип покриття для підлоги у вашому будинку. Так, для невеликої квартири без килимів підійде компактний бездротовий пилосос. Він чудово впорається з повсякденним прибиранням займе мінімум місця при зберіганні. Для просторого будинку, в якому живуть діти та домашні тварини, варто вибирати потужні провідні моделі з циклонним або водяним фільтром, а також функцією вологого прибирання.