Серед небагатьох клінік у Грузії, які застосовують клітинну терапію на практиці, а саме виконують трансплантацію стовбурових клітин, медцентр ім. Мардалеiшвілі вважається однією з найкращих. Інноваційна методика не має аналогів, через високу ефективність її використовують у провідних клініках усього світу. Перевагою проходження терапії базовими клітинами саме в Грузії вважаються висока кваліфікація лікарів та доступна ціна, адже тут вартість медичних послуг суворо регулюється законодавством.

Особливості техніки виконання процедури

За допомогою стовбурових клітин тбіліські лікарі стали проводити лікування аутизму в Нікополі, а також терапію сильних опіків, психомовних порушень, злоякісних пухлин, травм та інших патологій. У лабораторії базові клітини синтезують із таких матеріалів: власна кров пуповини донора/, кістковий мозок. Після забору біоматеріалу він проходить обробку в умовах лабораторії, з нього виділяють базові клітини, які за необхідності підлягають розмноженню до потрібного обсягу. Потім отриману сироватку вводять хворому внутрішньовенно. Ця процедура вважається передовою в медицині, адже вона дає добрий результат, є безболісною і досить простою.

Лікування аутизму в Нікополі у дітей із застосуванням клітинної терапії має низку переваг:

  • Доступна ціна.
  • Абсолютна безпека.
  • Максимальний терапевтичний ефект.
  • Позитивна дiя на організм.
  • Відсутність ймовірності відторгнення матеріалу організмом.

Перевагою використання базових клітин вважається відсутність аутоімунної реакції організму, адже він сприймає базові клітини як споріднений матеріал.

Механізм дії біоматеріалу

Стовбуровими прийнято називати клітини, з яких формуються абсолютно всі тканини. Тому є будівельним матеріалом нашого організму, наділеним рекреаційними здібностями, творчим потенціалом. Потрапляючи в кровотік, стовбуровi клітини починають нiби «сканування» організму для визначення уражених ділянок. У зони з найбільшими дефектами і спрямовуються будівельні клітини, де вони здійснюють заміну «хворих» клітин здоровими.

Протипоказання

Трансплантацію аутологічних стовбурових клітин пацієнти зазвичай переносять добре.. З протипоказань до проведення подібної операції лікарі називають лише такі:

  • Суггестивна дисморфологія генного синдрому (фізична).
  • Інфекції групи HIV, HBV, HCV.
  • Хвороби, які несуть реальну загрозу життю пацієнта: останні стадії раку, інфекційне ураження тяжкого ступеня, ушкодження органів, які вважаються життєво важливими.
  • Ряд генетичних порушень: м’язова дистрофія, муковісцидоз, бугристий склероз, нейрофіброматоз.

На практиці поєднання перелічених станів і хвороб, в терапії яких застосовують стовбурові клітини, фіксується рідко. Тому можна казати, що протипоказань до операції мало. Процедура користується популярністю через високу ймовірність досягнення бажаного результату. Трансплантація показала у багатьох пацієнтів багаторазове покращення здоров’я, самопочуття. Відгуки пацієнтів про проведену корекцію аутизму у дитини в Нікополі або терапію іншої патології стовбуровими клітинами можете почитати на сайті autism-mmc.com.ua.

Проходження лікування аутизму дітей у МЦ ім. Мардалеiшвілі вважається найбільш вигідним методом терапії, адже лише однієї процедури достатньо для досягнення регресу захворювання та зміни майбутньої дитини.